The חוק טיבי Diaries

לוי אשכנזי

מיני דרמה נרשמה בעת אישור חוק הלאום כאשר חברי הכנסת הערבים מהרשימה המשותפת החלו לקרוע לגזרים את החוק והוצאו מאולם המליאה פוליטיז' אב

צפו בתיעוד שתועד בשמורת טבע הר טייסים שבהרי ירושלים, בהם נצפים שני יחמורים כשהם במלחמה ושליטה ונלחמים באמצעות הקרנים שעל ראשם. בארץא' אלול

אביב, השיחה הייתה מרתקת. אני מאוד מודה לך על הנכונות לשתף אותנו בנסיונך הרב בפעילות בינלאומיות ובין-תרבותית. השכלנו כולנו, תודה ובהצלחה בהמשך דרכך.

מדינות אפריקה-האפריקאים ימנעו מלפגוע בלקוח או ספק פוטנציאלי. לכן ישיבו בצורה עמומה או עקיפה. לאפריקאים אפילו דממה נחשבת כצורה נימוסית לומר לא.

בעקבות כוונת הרשימה המשותפת לפנות לאו"ם: גינויים נרחבים מימין ומשמאל

תשימו לב שישנן חברות שמנסות להסתיר מידע כמו פיצוי שמגיע לכם, ולפיכך אתם צריכים לבדוק גם את התקנון של החברה ממנה אתם בוחרים להזמין את הכרטיסים.

אתה יכול לתת דוגמא להשפעת העדר מידע על שוק היעד על תהליכי קבלת החלטות שיווקיות? 

בחלק האחרון של ההרצאה שלמה ינאי פירט את המאפיינים של חברה גלובלית:

כאשר מבצעים עסקים עם אנשים מתרבויות שונות משלנו, יש לקחת בחשבון את היחס שלהם לזמן על ממדיו השונים. יש לבדוק:

"Inyan" - make a difference, organization, point - is usually a word that's experienced an awesome profession in Hebrew. In this particular episode host Man Sharett explains some beneficial slang expressions utilizing "inyan" and "inyanim," then delves in to the verbs derived from this four letter root. Exceptional articles New text & expressions: Inyan – Make any difference – עניין Ma ha-inyanim (manyanim)? – How are things? – ?מה העניינים Yesh lach po inyan im po'alei binyan – You've business enterprise in this article with builders – יש לך פה עניין עם פועלי בניין Ma ha-inyan? – What is the issue? – ?מה העניין Ze lo inyan shel kesef – It's not a make any difference of money – זה לא עניין של כסף Ze lo inyani – It really is none of my business enterprise – זה לא ענייני Ze lo inyancha – This is none of your online business – זה לא עניינך La'asot inyan – To make a fuss about/a big offer of (anything) – לעשות עניין Hello lo osa li inyanim – She isn't going to give me tricky time – היא לא עושה לי עניינים Daber la-inyan – Reach the point – דבר לעניין Bachur/bachura la-inyan – Good male/girl – בחור/בחורה לעניין Lichyot be-katan ze lo la-inyan – Residing compact isn't suitable – לחיות בקטן זה לא check here לעניין Ze lo la-inyan – It's not ideal – זה לא לעניין Nir'aa li she-ze dei barur she-Hello ken ba-inyan sheli – I think It really is really distinct she's into me – נראה לי שזה די ברור שהיא כן בעניין שלי Ata ba-inyan bichlal? – Do you think you're intrigued in any way? – ?אתה בעניין בכלל Hu be-inyan shel banim o shel banot? – Is he into guys or ladies? – ?הוא בעניין שלי בנים או של בנות Tamid nimtsa ba-inyanim – Often in the know – תמיד נמצא בעניינים Hu lo ba-inyanim – He isn't up to date – הוא לא בעניינים Yesh li inyanim – I have got items (to perform), errands – יש לי עניינים Hayu inyanim – There have been "issues" – "היו "עניינים Lakachat et ha-inyanim la-yadaim – To just take initiative; to acquire things into your personal hands – לקחת את העניינים לידיים Kach/Kchi/Kchu ta'inyanim la-yadaim – Just take factors into your personal palms – קח/קחי/קחו ת'עניינים לידיים Inyani – Practical; make any difference-of-reality – ענייני Hu haya meod inyani – He was very matter of truth – הוא היה מאוד ענייני Eich le'anyen otach – The best way to curiosity you – איך לעניין אותך Efshar le-anyen otcha be… – Might I interest you with… – .

אם במקרה זה, שפת הגוף של אחמדינג'אד מגלה את הרגשתו כלפי הסיטואציה בה הוא נמצא, במקרה של הדאלי למה, רואים שהוא מגיב באופן שונה, שכולל התייחסות הומוריסטית יותר לסיטואציה המביכה שנוצרה.

נועם זיגמן

נועם זיגמן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *